המלצות והסברים על האתר

  מומלץ לצפות באתר בדפדפן google chrome.

  גלריות תמונות של מוצרים - ניתן למצוא בכל סוף דף תוכן.

  להזמנת מוצר היכנסו לטפסי ההזמנה (בעמוד הראשי למטה)

  צרו עמנו קשר בטופס פנייה מהירה או בצור קשר

פתח להסבר על האתר
  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ניתן לפנות אלינו במייל בלבד, עימכם הסליחה

אתר שומר שבת

חתונה בטבע היא ללא ספק חתונה המעניקה הן לזוג המתחתן והן לאורחים המשתתפים באירוע חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. העובדה שמדובר בחתונה בקונספט שונה מהמקובל והמוכר, הופכת את האירוע למיוחד יותר ומאפשרת לבני הזוג להתהדר באירוע שטרם נראה כמותו. יחד עם זאת, הפקה של חתונה תחת כיפת השמים, בטבע, איננה הפקה פשוטה כלל וכלל וישנם פרטים רבים שחשוב לשים לב אליהם בכדי לקיים את החתונה על הצד הטוב ביותר.

 

פנו אל מקום מסודר לאירועים בטבע

אחד הדברים הטובים ביותר שתוכלו לעשות בכדי להפיק חתונה בטבע מוצלחת הוא לפנות אל מקום מסודר לאירועים בטבע. מקום המוגדר כלוקיישן לאירועים בטבע מציע לכם אפשרות לערוך אירוע בקונספט ייחודי ושונה מבלי לעמול על כך במשך תקופה ארוכה ומבלי לבזבז זמן רב וסכומי כסף גדולים על תכנון האירוע. כמובן, חשוב לפנות למקום בעל מוניטין בתחום ומקום אשר בו נערכו כבר חתונות עם מספר מוזמנים דומה לשלכם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהוא מתאים לאירוע אותו אתם רוצים לקיים.

טיפים חשובים להפקת חתונה בטבע בצורה נכונה

רוצים להפיק חתונה בטבע ולהוציא ממנה את המרב והמיטב? הנה כמה טיפים חשובים שיסייעו לכם:

  • כדאי להיעזר בחברת הפקות אירועים או באנשי מקצוע מנוסים בתחום אשר מכירים את הנושא של חתונה בטבע ויכולים ללוות אתכם לאורך כל הדרך ולנהל את האירוע עבורכם בצורה הטובה ביותר.

  • בצעו סיור במקום בו אתם מתכננים לבצע את האירוע, ותאמו את הסיור לשעות בהם תרצו לערוך את האירוע (סיור ערב במידה ומדובר באירוע ערב, סיור צהריים לאירוע הנערך בשעות אלו וכו').

  • נסו לקבל כמה שיותר מידע על מזג האוויר הצפוי בתקופה בה אתם מתכננים לקיים את האירוע והיערכו לכך בהתאם עם גופי חימום בחורף, מיזוג בקיץ, קוטלי יתושים ומזיקים ועוד.

  • בדקו את הקייטרינג היטב וודאו כי הוא ערוך להגשת מנות בטבע וכי יש לו את כל הציוד הנדרש בכדי לבצע זאת על הצד הטוב ביותר. כדאי לבחור שירותי קייטרינג הכוללים הכנה בשטח, דבר שיעניק לאורחים חוויה נוספת.

  • במידה והאירוע נערך במקום פתוח ולא מקום מסודר לאירועים השכירו חדרי שירותים ניידים, ריהוט וכל דבר נוסף הנדרש לקיום האירוע ולנוחות האורחים בו.

  • בדקו את דרכי ההגעה אל המקום והאם יש חניה קרובה.

  • במידה ולא מדובר במקום מסודר לאירועים, ויש בו שבילי עפר משובשים כדאי להודיע לאורחים מראש. הגעה לאירוע מסוג זה עם עקבים גבוהים לא תהיה נוחה לאורחות המשתתפות בו וכדאי שהן תדענה על כך מראש...

חזרה לראש העמוד