המלצות והסברים על האתר

  מומלץ לצפות באתר בדפדפן google chrome.

  גלריות תמונות של מוצרים - ניתן למצוא בכל סוף דף תוכן.

  להזמנת מוצר היכנסו לטפסי ההזמנה (בעמוד הראשי למטה)

  צרו עמנו קשר בטופס פנייה מהירה או בצור קשר

פתח להסבר על האתר
  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ניתן לפנות אלינו במייל בלבד, עימכם הסליחה

אתר שומר שבת

יש כל כך הרבה מתנות יפות שאפשר לקנות לכלה לכבוד האירוסין שלה או לכבוד החתונה ויום הכלולות, ואנו בטוחים שאתם תרצו להשקיע בכך. אם אתם מחפשים רעיונות מיוחדים להעניק במתנה - מה בדבר תשמישי קדושה מעוצבים שמיועדים לכלות? כפי שאתם יודעים, תשמישי הקדושה יכולים להיות יפים ובעלי משמעות רוחנית עמוקה במיוחד, ואם מדובר על תשמישי קדושה מעוצבים, שהעיצוב שלהם הוא יוצא דופן ומשוקע באופן אישי ואין עוד כמותם - אזי מדובר באופן כללי על אפשרויות יפות במיוחד. אנו נסקור עבורכם כמה אפשרויות יפות מאד לתשמישי קדושה שהם מעוצבים עבור כלות, כדי שתוכלו לבחור ברעיון הטוב ביותר מבחינתכם עבור הכלה.

 

כמה דוגמאות יוצאות דופן

  • סידור תפילה לכלה - כשם שנהוג לתת סידורי תפילה מהודרים לחתני בר מצווה או לחתנים שעומדים לעלות תחת החופה, כך אפשר גם לקנות סידורי תפילה מהודרים לכלות. כפי שאתם בוודאי יודעים, הכלות נוהגות להגיד תפילה מיוחדת בליל הכלולות שלהן, ומדוע שלא יעשו זאת מסידור מהודר ומושקע? בחנויות שמציעות תשמישי קדושה מעוצבים, אפשר למצוא סידורי תפילה מיוחדים שייעודיים אך ורק לכלות ליום הכלולות שלהן. הסידורים הללו עטופים בכריכת עור מהודרת, וכוללים אותיות קידוש לבנה גדולות וברורות. זהו גם זיכרון נהדר לכלה מיום החתונה שלה, והיא יכולה לעשות שימוש במתנה זו כבר בסיום החתונה.

  • סט פמוטים מהודר - אחד התפקידים החשובים של האישה בליל השבת, הוא להדליק את נרות השבת ולברך עליהם. זהו אחד התפקידים שבהם התברכה האישה, ומדובר על טקס ייחודי שאישה נשואה מבצעת בכל ליל שבת. אם אתם מכירים מישהי שעומדת להתחתן ולהקים בית בישראל, הרי שכעת היא תתכבד בביצוע הטקס בעצמה - ומדוע שלא תכבדו אותה בסט פמוטי שבת יוקרתי וייחודי? אפשרויות העיצוב של הפמוטים הן אינסופיות, ואפשר למצוא אף פמוטים מחומרים יקרים במיוחד, אם אתם מעוניינים בהשקעה ניכרת.

  • צלחת אירוסין - כאן מדובר תשמישי קדושה מעוצבים שמיועדים לכלה שהכריזה על אירוסיה בדיוק, אך עוד לא התחתנה. מקובל מאד בחברה הדתית לערוך טקסים מיוחדים גם כדי לחגוג את האירוסים, ואחד הטקסים הוא שבירת צלחת האירוסין. נכון שהיא נשברת - אבל דווקא בגלל זה אוהבים להשקיע בצלחת יפה ומעוטרת באופן אישי (כזכר למקדש שנחרב). נהוג שאת הצלחת שוברים החתן והכלה המאורסים, או לחלופין שתי האימהות של החתן והכלה לעתיד. מקובל שהחברים הרווקים של החתן והכלה ממהרים לאסוף את השברים מתוך אמונה שהדבר יוביל עבורם לזיווג מוצלח בעתיד. אפשר כמובן שגם החתן והכלה ישמרו כמה שברים כזיכרון לאירוע המיוחד של הכרזת האירוסין.

ויש עוד כל כך הרבה רעיונות

כמובן שאלו לא הרעיונות היחידים, ואם אתם מעוניינים לרכוש תשמישי קדושה מעוטים, מעוצבים מיוחדים עבור הכלה - אתם יכולים להביא רעיונו נוספים  החל מעיטור מיוחד של תפילת שיר המעלות, ועד לעיצוב ייחודי של ברכת הכלה על קלף.

חזרה לראש העמוד