המלצות והסברים על האתר

  מומלץ לצפות באתר בדפדפן google chrome.

  גלריות תמונות של מוצרים - ניתן למצוא בכל סוף דף תוכן.

  להזמנת מוצר היכנסו לטפסי ההזמנה (בעמוד הראשי למטה)

  צרו עמנו קשר בטופס פנייה מהירה או בצור קשר

פתח להסבר על האתר
  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ניתן לפנות אלינו במייל בלבד, עימכם הסליחה

אתר שומר שבת

יש הרבה אירועים בהם כדאי להשתמש בתיקים בתור פריט דקורטיבי, מעוצב ואסתטי. במאמר הבא נציג רשימה של אירועים מן הסוג הזה ונסביר מה מיוחד בהם

עיצוב אווירה ואירועים הוא נושא מורכב הדורש מיומנות וניסיון. יש הרבה דרכים לייצר אווירה מסוימת בתוך האירוע, לכן המפיקים נדרשים להכיר את אופי הקהל, את כמות המשתתפים ואת המטרות. ההבחנה העיקרית היא בין עיצוב אווירה באירועים פרטיים כמו חתונה ובר מצווה לבין עיצוב אווירה באירועים עסקיים: השקות, הרמת כוסית, ימי גיבוש וכדומה.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של תיקים מעוצבים הוא התאמתם לכל סוגי האירועים ללא יוצא מן הכלל. אפשר להשתמש בהם בסיטואציות שונות ולהפיק מהם את מלוא הפוטנציאל:

א. מזכרת מפיקי אירועים וכנסים בוחרים להשתמש בתיקים מעוצבים בתור מזכרת. זו מזכרת המלווה את המשתתפים לאורך שנים ואף תורמת למיתוג העסק, המוצר או השירות. חלוקת תיקים בתור מזכרת יכולה להתאים גם לאירועים פרטיים. מי שעורך בר מצווה או חתונה ולא יודע כיצד להיפרד מהאורחים ישמח להעניק להם את התיק עם העיצוב הייחודי.

ב. קבלת פנים לעיתים האורחים לוקחים חלק פעיל באירוע. אם האירוע דורש השתתפות דינאמית מן הסוג הזה, תיקים מעוצבים הם ללא ספק דרך מושלמת לייצר אווירה מיוחדת. חלוקת התיקים בעת קבלת הפנים מכניסה את האורחים לאווירה הנכונה וגורמת להם להשתחרר ולהרגיש חופשיים.

ג. שימוש מעשי אי אפשר להתעלם מההיבט המעשי של שימוש בתיקים במהלך אירועים. אורחים המגיעים לאירועים המוניים לא תמיד מוצאים מקום לחפצים האישיים. הם יכולים להשתמש בתיקים המחולקים להם וכך ליהנות מפנאי ונוחות.

איך מעצבים את התיקים?

הדבר החשוב הוא לעצב את התיקים בהתאם לאופי האירוע והאווירה הרצויה. במידה ומעוניינים להשיג אווירה שמחה, משוחררת וצעירה, עדיף להשתמש בתיקים המעוצבים עם צבעים בהירים. לעומת זאת, באירועים עסקיים ואלגנטיים כדאי לבחור צבעים כהים ולצמצם ככל האפשר את השימוש באלמנטים גרפיים צעקניים. העיצוב הוא אמנות בפני עצמה ועל גבי תיקים ניתן להשתמש בו בדרכים מגוונות.

יש בעלי אירועים המעצבים תיקים בהתאם לקהל היעד. במקרה כזה הדגש הוא על היכרות מוקדמת עם מספר המשתתפים, הגיל הממוצע וההעדפות שלהם. אפשר לדוגמא לעצב תיקים מיוחדים לילדים, בני נוער ואפילו תינוקות. אפשרות אחרת היא לעצב תיקים לקהל יעד מבוגר. טווח אפשרויות העיצוב הוא כמעט בלתי מוגבל וכל בעל אירוע משתמש בו בצורה שונה.

תיקים מעוצבים משנים לחלוטין את האווירה של האירוע ולכן יש להם מעמד מיוחד. התיקים מלווים את המשתתפים באירוע ויכולים לשמש בתור מזכרת. עם זאת, רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע במהלך העיצוב ולהתרשם מקטלוג מוכן של דוגמאות. כדאי להפריד בין תיקים המחולקים במהלך האירוע עצמו לבין עיצוב של תיקים המיועדים לצילומים, קבלת פנים או מזכרות.

חזרה לראש העמוד