המלצות והסברים על האתר

  מומלץ לצפות באתר בדפדפן google chrome.

  גלריות תמונות של מוצרים - ניתן למצוא בכל סוף דף תוכן.

  להזמנת מוצר היכנסו לטפסי ההזמנה (בעמוד הראשי למטה)

  צרו עמנו קשר בטופס פנייה מהירה או בצור קשר

פתח להסבר על האתר
  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ניתן לפנות אלינו במייל בלבד, עימכם הסליחה

אתר שומר שבת

החתונה שלכם מתקרבת ואתם רוצים שהיא תהיה הכי מרגשת והכי מושלמת. היום גם החתונות המפוארות ביותר יוצרות אווירה של סטנדרטיות ומחזור. הפרטים הקטנים דווקא הם אלה שהופכים את החתונה או כל אירוע אחרי לייחודי והרבה פחות סטנדרטי ממרבית האירועים , אותם פרטים אשר אנו בדרך כלל מפספסים על חשבון הפרטים הגדולים שסביר מאוד להניח שנראה גם בחתונות ובר מצוות של אנשים אחרים.

היום נדבר דווקא על חתונות ועל הפרטים הקטנים שיהפכו אותן לגדולות מהחיים (גם אם לא יהיו מפלי מים ואגם ברבורים.)

משחק מקדים - יוצרים תחושות של ציפייה והתרגשות

המשחק המקדים הוא בדיוק מה שאתם חושבים - הזמנות לחתונה! יצירת הפקה קטנה באמצעות הזמנות לחתונה מעוצבות תאפשר לכם ליצור את אותה הציפייה וההתרגשות לקראת האירוע הגדול. הזמנות ייחודיות עם רמיזות בנוגע למה שמחכה באירוע עשוי אולי להפוך את ההזמנה לקצת פחות רומנטית ויותר בנוסח של פלייר, אבל יחד אם זאת, אם פלייר איכותי ומשווק נכון יכול למכור שירותים ומוצרים בעסק, למה שלא יצליחו לשווק באופן מוצלח גם את החתונה שלכם?

זהו בדיוק התפקיד של ההזמנות לחתונה, ליצור תחושה של ציפייה ורצון להגיע...

מתחברים למסורת - חוויה מיוחדת ואור קולית

המסורת היהודית כוללת עושר תרבותי רב שנים שמתפרס על פני אלפי שנים ומנהגים אשר עוברים מאב לבן ברכה לכלה או כפי שנהוג לקרוא לה בשמה המסורתי "ברכת כלה" בעת הכניסה אל החופה כמחזה אור קולי מפואר אשר מלווה במסך עשן, תאורה מיוחדת ואיכות קולית ברמה גבוהה תביא להשפעה מרגשת וסוחפת בחתונה כחיזיון שילך עם האורחים וגם אתכם לאורך זמן רב ובמיוחד במרכז האירוע במהלך החופה.

קישוט מפואר וחסכוני לרכב- עשה זאת בעצמך

קישוט לרכב מתחיל בעלויות של כמה מאות שקלים ויכול להיגמר ביותר מכמה מאות. תוכלו לרכוש סרטים גדולים וסרטים מעוצבים מוכנים, בלונים ומדבקות מיוחדות לרכב ולקשט את הרכב באופן עצמאי שיעלה לכם הרבה פחות את כל אלה תוכלו למצוא בחנויות ישירות ובחנויות און ליין אשר משווקות סרטים מסוגננים ומדבקות המותאמות להדבק על רכבי ורכבי חתונה.

קישוט שביל החופה באופן יצירת ומקורי

שביל החופה הוא אחד האזורים המרכזיים בחתונה, אליו מתמקדות כל העיניים בטקס החתונה המסורתי. חשוב מאוד להימנע מקישוטים בעלי נפח גדול ולהעדיף עלי כותרת טריים או קונפטי למניעת מעידה או החלקה. קישוט לכלה על שביל החופה עדיף שיהיו כמה שפחות מאתגרים. רבים מגדילים לעשות ומקשטים את השביל עם אבני חן נוצצות, חשוב מאוד שאבנים אלה יהיו קטנים ושטוחות עד כמה שניתן לטובת הבטיחות ומניעת ההחלקה אבל לתרומה גדולה עד כמה שניתן לעיצוב המרשים לחופה.

חזרה לראש העמוד